FLCY2K5000B
MFR.Part #
FLCY2K5000B
JLCPCB Part #
C1476057
Description
-25℃~+155℃ 2.5kΩ 250mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS