FLCX1K6500F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCX1K6500F
JLCPCB Part #
C1465371
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS