FLCX121K00F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCX121K00F
JLCPCB Part #
C1489217
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 121kΩ 250mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS