FLCX10K000A
MFR.Part #
FLCX10K000A
JLCPCB Part #
C1474351
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 10kΩ 250mW ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS