FLBY100K00F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLBY100K00F
JLCPCB Part #
C1489157
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 100kΩ 250mW ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS