FLAX287R00F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLAX287R00F
JLCPCB Part #
C1461694
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 125mW 287Ω ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS