FLAX1K1000F
MFR.Part #
FLAX1K1000F
JLCPCB Part #
C1461489
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS