FLAX100R00F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLAX100R00F
JLCPCB Part #
C1461500
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 100Ω 125mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS