FESB16JT-E3/45
MFR.Part #
FESB16JT-E3/45
JLCPCB Part #
C17309177
Package
TO-263AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5V@16A 10uA@600V 16A 50ns 600V TO-263AB Switching Diodes ROHS