F340Y233330MF02W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F340Y233330MF02W0
JLCPCB Part #
C3296255
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 305V 33nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS