F339X142248MI02W0
MFR.Part #
F339X142248MI02W0
JLCPCB Part #
C3299180
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 480V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS