F339X142248KKP2T0
MFR.Part #
F339X142248KKP2T0
JLCPCB Part #
C3297294
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 480V X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS