F339MX234731MD02G0
MFR.Part #
F339MX234731MD02G0
JLCPCB Part #
C3295992
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS