F339MX234731JF02W0
MFR.Part #
F339MX234731JF02W0
JLCPCB Part #
C3298190
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±5% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS