F1778333M2D0W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F1778333M2D0W0
JLCPCB Part #
C3299571
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS