F1778310K3D0W0
MFR.Part #
F1778310K3D0W0
JLCPCB Part #
C3296752
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS