F17724474000
MFR.Part #
F17724474000
JLCPCB Part #
C3294966
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+100℃ 440V 470nF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS