F17723102000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F17723102000
JLCPCB Part #
C3295055
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS