F101K33Y5RR6UK7R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F101K33Y5RR6UK7R
JLCPCB Part #
C1627527
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 3kV 7.5mm 8.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS