ERL6268R000JKEK500
MFR.Part #
ERL6268R000JKEK500
JLCPCB Part #
C3537613
Description
-65℃~+175℃ 2W 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS