ERL329K5300FKEB500
MFR.Part #
ERL329K5300FKEB500
JLCPCB Part #
C3536336
Description
-65℃~+175℃ 1W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors