ERL326R8000GKEK500
MFR.Part #
ERL326R8000GKEK500
JLCPCB Part #
C3457603
Description
-65℃~+175℃ 1W 6.8Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors