ERL3260K400FKEB500
MFR.Part #
ERL3260K400FKEB500
JLCPCB Part #
C3455297
Description
-65℃~+175℃ 1W 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors