ERL32510R00GKEK500
MFR.Part #
ERL32510R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3553314
Description
-65℃~+175℃ 1W 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors