ERL324R0200FKEK500
MFR.Part #
ERL324R0200FKEK500
JLCPCB Part #
C3475795
Description
-65℃~+175℃ 1W 4.02Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors