ERL3247K500FKEK500
MFR.Part #
ERL3247K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3509910
Description
-65℃~+175℃ 1W 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors