ERL323K6500FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL323K6500FKEK500
JLCPCB Part #
C3411188
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors