ERL323K4800FKEK500
MFR.Part #
ERL323K4800FKEK500
JLCPCB Part #
C3566461
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors