ERL3238K300FKEB500
MFR.Part #
ERL3238K300FKEB500
JLCPCB Part #
C3503596
Description
-65℃~+175℃ 1W 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors