ERL3234R800FKEB500
MFR.Part #
ERL3234R800FKEB500
JLCPCB Part #
C3516272
Description
-65℃~+175℃ 1W 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors