ERL322K6700FKEB500
MFR.Part #
ERL322K6700FKEB500
JLCPCB Part #
C3381651
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors