ERL322K4900FKEA500
MFR.Part #
ERL322K4900FKEA500
JLCPCB Part #
C3416783
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors