ERL322K4300FKEB500
MFR.Part #
ERL322K4300FKEB500
JLCPCB Part #
C3422794
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors