ERL3220R000FKEK500
MFR.Part #
ERL3220R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3410293
Description
-65℃~+175℃ 1W 20Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors