ERL321K8000GKEA500
MFR.Part #
ERL321K8000GKEA500
JLCPCB Part #
C3548330
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors