ERL32121K00FKEK500
MFR.Part #
ERL32121K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3390254
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors