ERL20866K00FKEA500
MFR.Part #
ERL20866K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3464734
Description
-65℃~+175℃ 500mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors