ERL20750R00FKEK500
MFR.Part #
ERL20750R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3375301
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors