ERL206K2000GKEA500
MFR.Part #
ERL206K2000GKEA500
JLCPCB Part #
C3378740
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors