ERL2052R300FKEK500
MFR.Part #
ERL2052R300FKEK500
JLCPCB Part #
C3381745
Description
-65℃~+175℃ 500mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors