ERL204R3200FKEB500
MFR.Part #
ERL204R3200FKEB500
JLCPCB Part #
C3428621
Description
-65℃~+175℃ 4.32Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors