ERL204K0200FKEA500
MFR.Part #
ERL204K0200FKEA500
JLCPCB Part #
C3540997
Description
-65℃~+175℃ 4.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors