ERL2049K900FKEB500
MFR.Part #
ERL2049K900FKEB500
JLCPCB Part #
C3534228
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors