ERL2045K300FKEK500
MFR.Part #
ERL2045K300FKEK500
JLCPCB Part #
C3538741
Description
-65℃~+175℃ 45.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors