ERL2042K200FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL2042K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3364186
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors