ERL2036R500FKEB500
MFR.Part #
ERL2036R500FKEB500
JLCPCB Part #
C3516945
Description
-65℃~+175℃ 36.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors