ERL2036K500FKEK500
MFR.Part #
ERL2036K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3434041
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors