ERL2031R600FKEK500
MFR.Part #
ERL2031R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3486741
Description
-65℃~+175℃ 31.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors