ERL2030K100FKEB500
MFR.Part #
ERL2030K100FKEB500
JLCPCB Part #
C3479258
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors