ERL20221R00FKEA500
MFR.Part #
ERL20221R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3381106
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors